Виставка: Арт-резиденція та скульптурний симпозіум 28 вересня 2019 Галерея «ЧервонеЧорне» В Каневі відбулося відкриття виставки мистецького об’єднання ЧервонеЧорне за результатами арт-резиденції та Канівського міжнародного скульптурного симпозіуму 2019 року. Дев’ять художників із України, Канади, Японії, Франції та Німеччини упродовж кількох місяців працювали над трьома мистецькими проєктами – саме вони склали основу експозиції галереї та оновленого скульптурного парку. Художники: Влада Ралко (Україна), Володимир Будніков (Україна), Олександр Бабак (Україна), Ніколай Воейков-Еренс (Канада), Олександр Дяченко (Україна), Людмила Мисько (Україна), Йошіо Яги (Японія), Вінсент Бьюфілс (Франція), Роланд Хефт (Німеччина).

Виставка: Арт-резиденція та скульптурний симпозіум
28 вересня 2019
Галерея «ЧервонеЧорне»

В Каневі відбулося відкриття виставки мистецького об’єднання ЧервонеЧорне за результатами арт-резиденції та Канівського міжнародного скульптурного симпозіуму 2019 року.

Дев’ять художників із України, Канади, Японії, Франції та Німеччини упродовж кількох місяців працювали над трьома мистецькими проєктами – саме вони склали основу експозиції галереї та оновленого скульптурного парку.

Художники: Влада Ралко (Україна), Володимир Будніков (Україна), Олександр Бабак (Україна), Ніколай Воейков-Еренс (Канада), Олександр Дяченко (Україна), Людмила Мисько (Україна), Йошіо Яги (Японія), Вінсент Бьюфілс (Франція), Роланд Хефт (Німеччина).

Artist Talk у Каневі 21 вересня 2019 Галерея «ЧервонеЧорне» В галереї «ЧервонеЧорне» відбулася творча розмова з учасниками Канівського міжнародного скульптурного симпозіуму. Цього року п'ять художників узяли участь у проєкті «Грані» та просто зараз працюють над новими роботами для скульптурного парку в Каневі. У рамках artist talk резиденти поділяться власними ідеями майбутніх скульптур, розкажуть про процес їхнього втілення. Учасники artist talk: Олександр Дяченко (Україна), Йошіо Яги (Японія), Вінсент Бьюфілс (Франція), Роланд Хефт (Німеччина), Ніколас Воейков-Еренс (Канада).

Artist Talk у Каневі
21 вересня 2019
Галерея «ЧервонеЧорне»

В галереї «ЧервонеЧорне» відбулася творча розмова з учасниками Канівського міжнародного скульптурного симпозіуму. Цього року п'ять художників узяли участь у проєкті «Грані» та просто зараз працюють над новими роботами для скульптурного парку в Каневі. У рамках artist talk резиденти поділяться власними ідеями майбутніх скульптур, розкажуть про процес їхнього втілення.

Учасники artist talk: Олександр Дяченко (Україна), Йошіо Яги (Японія), Вінсент Бьюфілс (Франція), Роланд Хефт (Німеччина), Ніколас Воейков-Еренс (Канада).Міненко з 16 по 26 травня 2019 Будинок художника Масштабна персональна виставка відомої української художниці, лауреатки Премії імені Василя Стуса, учениці Тетяни Яблонської та Данила Лідера. Любов Міненко відома світу вже не одне десятиріччя. Мистецтво художниці сягнуло обріїв європейського рівня. Її полотна прикрашають стіни художніх галерей та інституцій в Англії, Франції, Німеччині, США, Канаді, Японії, Хорватії. Сьогодні одна з найбільших колекцій творів Любові Міненко перебуває в мистецькому об'єднанні «ЧервонеЧорне» в Каневі, що разом із музейними творами стане основою експозиції в Національному музеї «Київська картинна галерея».

Міненко
з 16 по 26 травня 2019
Будинок художника

Масштабна персональна виставка відомої української художниці, лауреатки Премії імені Василя Стуса, учениці Тетяни Яблонської та Данила Лідера.

Любов Міненко відома світу вже не одне десятиріччя. Мистецтво художниці сягнуло обріїв європейського рівня. Її полотна прикрашають стіни художніх галерей та інституцій в Англії, Франції, Німеччині, США, Канаді, Японії, Хорватії. Сьогодні одна з найбільших колекцій творів Любові Міненко перебуває в мистецькому об'єднанні «ЧервонеЧорне» в Каневі, що разом із музейними творами стане основою експозиції в Національному музеї «Київська картинна галерея».

Міненко з 9 по 24 лютого 2019 Національний музей «Київська картинна галерея» Масштабна персональна виставка відомої української художниці, лауреатки Премії імені Василя Стуса, учениці Тетяни Яблонської та Данила Лідера. Любов Міненко відома світу вже не одне десятиріччя. Мистецтво художниці сягнуло обріїв європейського рівня. Її полотна прикрашають стіни художніх галерей та інституцій в Англії, Франції, Німеччині, США, Канаді, Японії, Хорватії. Сьогодні одна з найбільших колекцій творів Любові Міненко перебуває в мистецькому об'єднанні «ЧервонеЧорне» в Каневі, що разом із музейними творами стане основою експозиції в Національному музеї «Київська картинна галерея».   Фотозвіт / 08.02.19 →

Міненко
з 9 по 24 лютого 2019
Національний музей «Київська картинна галерея»

Масштабна персональна виставка відомої української художниці, лауреатки Премії імені Василя Стуса, учениці Тетяни Яблонської та Данила Лідера.

Любов Міненко відома світу вже не одне десятиріччя. Мистецтво художниці сягнуло обріїв європейського рівня. Її полотна прикрашають стіни художніх галерей та інституцій в Англії, Франції, Німеччині, США, Канаді, Японії, Хорватії. Сьогодні одна з найбільших колекцій творів Любові Міненко перебуває в мистецькому об'єднанні «ЧервонеЧорне» в Каневі, що разом із музейними творами стане основою експозиції в Національному музеї «Київська картинна галерея».Фотозвіт / 08.02.19 →

Простори, Анна Миронова з 17 травня по 30 червня 2019 Галерея «ЧервонеЧорне» Простори — велике узагальнююче, абстрактне. Вони неосяжні та незбагненні, це абсолютний простір Всесвіту і простір в людині. Простір в людині — це простір пам’яті, що сягає часів «творення речей». У звичайному розумінні, простір — це вмістилище, у якому розташовані предмети, та відбуваються дії. Звичайно, ми усвідомлюємо його, як тривимірний евклідовий варіант. Образно кажучи — це своєрідна театральна сцена, на якій відбувається послідовний, безперервний ряд подій, розігрується грандіозний Вселенський сюжет за сценарієм. Його ми сприймаємо в часі, в такій невловимій його точці, як «зараз». У фактично не існуючий точці між здійсненим і майбутнім. Можливо, саме тут, на стику, між «було» і «буде», народжується простір, що характеризує людину як таку — здатну творити.  Світлини з локації →

Простори, Анна Миронова
з 17 травня по 30 червня 2019
Галерея «ЧервонеЧорне»

Простори — велике узагальнююче, абстрактне. Вони неосяжні та незбагненні, це абсолютний простір Всесвіту і простір в людині. Простір в людині — це простір пам’яті, що сягає часів «творення речей».

У звичайному розумінні, простір — це вмістилище, у якому розташовані предмети, та відбуваються дії. Звичайно, ми усвідомлюємо його, як тривимірний евклідовий варіант. Образно кажучи — це своєрідна театральна сцена, на якій відбувається послідовний, безперервний ряд подій, розігрується грандіозний Вселенський сюжет за сценарієм. Його ми сприймаємо в часі, в такій невловимій його точці, як «зараз». У фактично не існуючий точці між здійсненим і майбутнім. Можливо, саме тут, на стику, між «було» і «буде», народжується простір, що характеризує людину як таку — здатну творити.

Світлини з локації →

Рапопорт-Бабак Канів з 21 лютого по 19 березня 2019 Національний музей Тараса Шевченка Мета проекту — показати трансформацію образу міста Канів у полотнах художників різних поколінь, які оспівують красу його краєвидів зі схожою пристрастю; дослідити тему пейзажу як мистецького явища крізь творчість двох митців, які є класиками у своєму часі. Художники працювали тут у різні часи. Борис Рапопорт був у Каневі в 40–60-х роках — проект містить переважно його студентські канівські роботи. Олександр Бабак перебував на канівській практиці у 1979 році. Крім робіт, створених тут упродовж останніх чотирьох років, представлена одна студентська канівська робота Бабака — пейзаж «Рілля». Він постає єднальним смисловим елементом проекту і є чи не єдиним полотном, що залишилося в автора зі студентських часів.  Фотозвіт / 21.02.19 →

Рапопорт-Бабак Канів
з 21 лютого по 19 березня 2019
Національний музей Тараса Шевченка

Мета проекту — показати трансформацію образу міста Канів у полотнах художників різних поколінь, які оспівують красу його краєвидів зі схожою пристрастю; дослідити тему пейзажу як мистецького явища крізь творчість двох митців, які є класиками у своєму часі.

Художники працювали тут у різні часи. Борис Рапопорт був у Каневі в 40–60-х роках — проект містить переважно його студентські канівські роботи. Олександр Бабак перебував на канівській практиці у 1979 році. Крім робіт, створених тут упродовж останніх чотирьох років, представлена одна студентська канівська робота Бабака — пейзаж «Рілля». Він постає єднальним смисловим елементом проекту і є чи не єдиним полотном, що залишилося в автора зі студентських часів.

Фотозвіт / 21.02.19 →