Інвестиції в культуру.
Документація мистецьких процесів.
Платформа для міжкультурного діалогу.
 
 
about-cover.jpg
 

Мета

Мета мистецького об’єднання «ЧервонеЧорне» — сприяти просуванню сучасного мистецтва України, досліджувати його взаємозв’язки, етапи розвитку, документувати ці процеси, створювати дискусійну платформу для міжкультурного діалогу, формувати новий імідж України завдяки співпраці з міжнародними художниками та профільними інституціями.

 

Сфери діяльності:

  • Організація мистецьких проектів за участі провідних художників України, таких як Олександр Бабак, Влада Ралко, Володимир Будніков, Олександр Дяченко.
  • Щорічна резиденція для світових скульпторів «Канівський міжнародний скульптурний симпозіум».
  • Художня галерея «ЧервонеЧорне» (м. Канів).
  • Видання профільної літератури про мистецтво.

Мистецьке об’єднання «ЧервонеЧорне» є ініціатором аналітичних видань про митців та їхні художні серії. Кожна книжка — це окрема повноцінна документальна фіксація творчого циклу певного автора чи групи авторів, що може слугувати фахівцям посібником у професійній діяльності, а поціновувачам мистецтва — настільною книгою.

 

Канівський міжнародний скульптурний симпозіум

Існує з 2011 року і є платформою для мультикультурного діалогу художників з усього світу. Щороку впродовж трьох тижнів тут живуть і працюють скульптори світового рівня, які мають змогу не тільки реалізовувати свої нові проекти, а й знайомитися з природою, історією та культурою України.

Місія
Основна мета симпозіуму — надати художникам можливість для спілкування та обміну досвідом, сприяти розбудові культурних відносин України зі світом.

Місто
Канів — відоме історичне місто України. Перша письмова згадка про нього міститься в Києво-Печерському патерику і датована 1074–1088 роках У середині ХІІ ст. Канів був великим містом і відігравав вагому роль у житті Давньої Русі. Тут пролягав шлях «із варягів у греки» — важлива торговельна артерія держави. На території Канева відбулося чимало визначних історичних подій. Тут розташовано багато музеїв, архітектурних пам’яток, меморіалів.

Локація
Канівський міжнародний скульптурний симпозіум відбувається в одному з мальовничих місць Канева — на території готельного комплексу «Княжа гора».

 
 
 

м. Канів
вул. Дніпровська, 1, 19000 / +380 95 283 38 33