Канівський міжнародний скульптурний симпозіум 2021.
Учасники:
10-й Канівський міжнародний скульптурний симпозіум
У вересні 2021 року вже вдесяте відбудеться Канівський міжнародний скульптурний симпозіум.
Основна мета симпозіуму — розвивати і підтримувати сучасну скульптуру у камені, українську та світову, заохочувати та підтримувати сучасних скульпторів, збирати найкращий скульптурний досвід на одному симпозіумному майданчику, відкривати і підтримувати нові імена. Симпозіум є внеском у підвищення рівня української та світової скульптури, культивування розуміння взаємодії об’єкта з середовищем, представлення тривимірного мистецтва у вільному доступі.
Цьогоріч склад учасників визначається двома шляхами: 2 митці будуть запрошені організаторами та 3 митці братимуть участь у симпозіумі за результатами open-call.
Тема симпозіуму: Канів, як одне з мальовничих, історично та культурно важливих місць України, місто, яке стало джерелом натхнення вже для не одного покоління митців. Ми закликаємо митців при підготовці скульптурних проєктів не сприймати цю тему буквально, а дивитися на Канів як на призму - дисперсійну, відбивну чи відхильну, в залежності від мистецького кута зору.
Умови участі у open-call в рамках Канівського міжнародного скульптурного симпозіуму:
· Бути громадянином/нкою України чи іншої країни* (до уваги іноземних заявників! у заявці потрібно надати документ, що підтверджує можливість перетину кордону у зв’язку з карантинними обмеженнями (наприклад, копію листа від Посольства країни із зазначенням умов, які підтверджують можливість перетину кордону).
· Бажаний вік художників – від 30 років.
· Мати портфоліо якнайменше з 3-х робіт у камені.
· Запропонувати ескіз проєкту, враховуючи матеріал симпозіуму – граніт. (фото для візуалізації за потреби ви можете завантажити тут)
· Розмір роботи повинен бути не менше ніж 150 см по одному з боків.
· Бути готовим присвятити місяць часу роботі і зануритись цілковито у процес
Учасники симпозіуму отримують:
· Грошову винагороду у розмірі 4000 у.е.
· Реалізацію роботи в рамках симпозіуму протягом місяця
· Проживання та харчування на території готелю «Княжа гора» у Каневі
· Фото, відеофіксацію процесу
· Оприлюднення результатів симпозіуму у ЗМІ, аналітичних матеріалах.
· Розміщення робіт у публічному просторі в одному середовищі з міжнародними і українськими визнаними майстрами на території об’єднання «ЧервонеЧорне» у вільному доступі для всіх охочих.
До розгляду міжнародному журі, яке складається з професійних кураторів, архітекторів та скульпторів, будуть надані заявки, які відповідають зазначеним критеріям. Результати відбору будуть надіслані на пошту всім учасникам та розміщені на сторінці симпозіуму на сайті об’єднання «ЧервонеЧорне» та на сторінках наших соціальних мереж.
Питання? Пишіть нам за адресою kanivsymposium@gmail.com
Організатор симпозіуму: творче об´єднання «ЧервонеЧорне», має за мету просування сучасного мистецтва в Україні, зокрема скульптури, досліджує його взаємозв'язки, етапи розвитку, документує ці процеси, створює дискусійну платформу для міжкультурного діалогу, формує новий імідж України завдяки співпраці з міжнародними художниками, скульпторами та профільними установами.